VÝPREDAJ Crystal Bohemia Pohár Timesquare 420 ml
Kód: O44500Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- long drink poháre Crystal Bohemia Timesquare 420 ml - kusový výpredaj
- vhodné pre nealkoholické nápoje, koktaily aj vodu
- brilantné olovnaté krištáľové sklo značky Crystal Bohemia
- pevné sklo odolné proti mechanickému poškodeniu
- elegantný vzor tvorený líniami do štvorcov
- striedmy moderný dizajn vhodný do každej domácnosti
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.625 kg |
| EAN: | O44500 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Kategória objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 420 ml |
| Tvar pohárov: | vysoké |
| Umývačka: | áno |
| Výška: | 160 mm |
| Priemer: | 76 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)