Svadobný svietnik Diamante Romance
Kód: SV088Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Svietnik je zdobený ručne brúseným srdcom a kryštálmi Swarovski Elements . Pieskujeme na elegantný svietnik Diamante Romance . Prednosťou svietnika je priezračné bezolovnaté krištáľové sklo a starostlivo zabrúsený okraj. Súčasťou balenia je aj jedna biela čajová sviečka, je teda možné svietnik ihneď použiť. Svietnik je dodávaný vo farebnej kartónovej krabičke.
ZADANIE PIESKOVANIA
Dátum alebo slovo uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:

LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Náhľad pieskovania: V prípade, že máte záujem o náhľad pieskovania , pridajte si do objednávky Zaslanie vizualizácie pieskovania . Pieskovať potom budeme až na základe vášho súhlasu s náhľadom.
- Pieskovanie motívu na iný pohár: Nepáči sa vám pohár? Potom si do košíka vložte iba službuChcem pieskovanie motívu na iný pohár a pohárik si k nemu pridajte z našej ponuky pohárov podľa vášho výberu.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ďalšia ponuka svadobného skla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie, kryštály, brúsenie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Pre koho: | pre manželov |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 66 mm |
| Výška: | 91 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)