Svadobná váza Diamante Romance s menami
Kód: SV076Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Váza je zdobená ručne brúseným srdcom a kryštálmi Swarovski Elements . Pieskujeme na elegantnú vázu Diamante Swarovski Romance 250 mm . Prednosťou vázy je priezračné bezolovnaté krištáľové sklo a starostlivo zabrúsený okraj. Vázu neodporúčame umývať v umývačke riadu. Váza je dodávaná v luxusnej darčekovej krabičke
ZADANIE PIESKOVANIA
Mená a dátum uvádzajte do zadania pieskovania. Mená budú do motívu umiestnené vo vami uvedenom poradí. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:

LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Náhľad pieskovania: V prípade, že máte záujem o náhľad pieskovania , pridajte si do objednávky Zaslanie vizualizácie pieskovania . Pieskovať potom budeme až na základe vášho súhlasu s náhľadom.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ďalšia ponuka svadobného skla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie, kryštály, brúsenie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Pre koho: | pre manželov |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 124 mm |
| Výška: | 250 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)