Crystal Bohemia Quadro Whisky Set (1 + 6)
Kód: S03001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Doprajte si podávanie obľúbenej whisky v štýle, ktorý zaujme na prvý pohľad aj pri každodennom používaní. Whisky set Quadro 1+6 spája reprezentatívny vzhľad, poctivé spracovanie a praktické využitie v jednom elegantnom celku. Sada obsahuje karafu s objemom 850 ml a šesť pohárov s objemom 340 ml , takže je ideálna pre servírovanie whisky pri stretnutí s priateľmi, rodinných oslavách aj ako výrazný doplnok domáceho baru.
Celý set je vyrobený z pevného olovnatého krištáľového skla , ktoré zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj príjemnou hmotnosťou a celkovým dojmom kvality. Veľkou prednosťou je tiež vysoká odolnosť skla proti rozbitiu a poškriabaniu , vďaka ktorej je súprava vhodná na pravidelné používanie. Set tak ponúka nielen estetický zážitok, ale aj dlhú životnosť, ktorú ocení každý, kto hľadá krásne a zároveň praktické sklo.
Charakteristickým prvkom kolekcie Quadro je originálne tvarovanie , ktoré dodáva karafe aj pohárom osobitý vzhľad a zároveň prispieva k pohodlnej manipulácii . Praktickým detailom je tiež veľká hladká plocha vhodná na umiestnenie pieskovania , vďaka ktorej je set skvelou voľbou aj pre slávnostné príležitosti, firemné darčeky alebo osobné venovanie. Ide o tradičný český sklársky výrobok , ktorý nadväzuje na osvedčenú kvalitu českého skla a predstavuje skvelú voľbu pre vlastné potešenie aj ako vkusný darček pre milovníkov whisky.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- whisky set Quadro 1+6
- obsahuje 1x karafu 850 ml a 6x pohár 340 ml
- vhodný pre štýlové servírovanie whisky
- pevné olovnaté krištáľové sklo
- vysoká odolnosť proti rozbitiu a poškriabaniu
- originálne tvarovanie pre pohodlnú manipuláciu
- veľká hladká plocha vhodná na pieskovanie
- tradičný český sklársky výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Whisky sety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 8593410867346 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Umývačka: | áno |
| Objem karafy: | 850 ml |
| Objem pohárov: | 340 ml |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)