Pieskovaný whisky set Hermés (1+2)
Kód: WS001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Luxusný pieskovaný whisky set. Set je zložený z karafy 850 ml, 2 ks whiskoviek 340 ml a darčekové krabičky. Je vyrobený z olovnatého krištáľového skla českej sklárne Crystal Bohemia, ktorý zaujme elegantným dizajnom aj precíznym spracovaním. Odolný voči poškriabaniu a umývaniu v umývačke.
ZADANIE PIESKOVANIA
Písmená monogramu uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie odporúčame dôkladne skontrolovať. Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve: 
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Rozšírenie textu: Ak si želáte text doplniť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé a odolá umývaniu v umývačke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Personalizované sety na alkohol |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.43 kg |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Pre koho: | pre muža, pre kamaráta |
| Sada: | 3 ks |
| Umývačka: | áno |
| Objem karafa: | 850 ml |
| Objem pohárov: | 340 ml |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)