VÝPREDAJ Zwiesel Glas Pohár STAGE 364 ml
Kód: O44504Podrobný popis
- krištáľový pohár 364 ml - kusový výpredaj
- vhodné na whisky, vodu alebo koktaily
- štýlové robustné prevedenie
- bezolovnaté krištáľové sklo Tritan
- mimoriadna odolnosť proti rozbitiu a poškriabaniu
- vhodné do umývačky riadu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.316 kg |
| EAN: | O44504 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 364 ml |
| Výška: | 92 mm |
| Priemer: | 86 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)