VÝPREDAJ Spiegelau pohára Aperol Spritz 630 ml
Kód: K39027Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- poháre Spiegelau Aperol Spritz 630 ml - kusový výpredaj
- veľký kalíšok ideálny na spritzy, gin & tonic aj červené víno
- vhodné koktaily: Aperol Spritz, Hugo Spritz, Spritz Veneziano, Gin/Tonic
- bezolovnaté krištáľové sklo s vysokou odolnosťou proti rozbitiu
- pevné spojenie nôžky a kalíška pre dlhú životnosť
- jemne zabrúsený okraj pre pohodlné pitie
- nemecká značka Spiegelau s tradíciou výroby skla
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.225 kg |
| EAN: | K39027 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 601 ml a více |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 630 ml |
| Štýl: | moderný |
| Priemer: | 96 mm |
| Výška: | 225 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)