VÝPREDAJ Simax Sklenené slamku 20 cm
Kód: S05006Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- pevné priehľadné sklenené slamku - kusový výpredaj
- ekologicky zameraný výrobok
- pevné laboratórne sklo odolné proti rozbitiu
- odolné proti vysokým teplotám až 100 stupňov celzia
- vhodné do umývačky riadu
INŠTRUKCIE VÝROBCU







Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| EAN: | S05006 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Priemer: | 9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.jpg)