VÝPREDAJ Rona Poháre na prosecco UNIVERSAL 230 ml
Kód: K02089Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- poháre na prosecco Rona Universal 230 ml - kusový výpredaj
- vhodné na degustáciu šumivých vín
- laserom vypálený sparkling point
- bezolovnaté krištáľové sklo vhodné do umývačky riadu
- pevné ľahké sklo s krásnym zvukom
- hladké prevedenie bez švov a spojov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | K02089 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 230 ml |
| Určenie: | prosecco, sekt, šampaňské |
| Výška: | 215 mm |
| Priemer: | 72 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | RONA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, Slovensko |
| E-mail : | sales@rona.sk |

.jpg)