VÝPREDAJ Rona Poháre HURRICANE 465 ml, 1 ks
Kód: K01061Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- originálny vzhľad
- transparentnosť a krásny zvuk
- vysoko odolná
- jemne brúsený ústnej okraj
- vhodná do umývačky
- balené v hnedej kartónovej krabici s logom Rona
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | K01061 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 465 ml |
| Výška: | 208 mm |
| Priemer: | 78 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | RONA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Schreiberova 365, 020 61 Lednické Rovne, Slovensko |
| E-mail : | sales@rona.sk |

.jpg)