VÝPREDAJ RCR Poháre Timeless 440 ml
Kód: O44503Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- poháre Timeless 440 ml - kusový výpredaj
- vhodné na domáce limonády a koktaily ako Mojito
- minimalistický dizajn so zvislými pruhmi
- robustné prevedenie na každodenné použitie
- ekologické krištáľové sklo z obnoviteľných zdrojov
- vyrobené tradičnými sklárňami RCR v Taliansku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | O44503 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 440 ml |
| Tvar pohárov: | vysoké |
| Umývačka: | áno |
| Určenie: | mojito |
| Priemer: | 76 mm |
| Výška: | 150 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)