VÝPREDAJ Nachtmann NOBLESSE poháre na whisky 295 ml
Kód: O44484Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- pohár Noblesse whisky 295 ml - kusový výpredaj
- vhodné ako poháre na whisky alebo ako poháre na whisky typu lowball
- reliéfna dekorácia na povrchu pohára evokujúca drahokam a príjemná na dotyk
- poháre sú kombináciou dekorácie a hladkého skla príjemné na dotyk
- dokonalé precízne spracovanie Made in Germany
- bezolovnaté krištáľové sklo s vysokou mierou brilancie a transparentnosti
- pevné, silné sklo vhodné do umývačky riadu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | O44484 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 295 ml |
| Výška: | 102 mm |
| Priemer: | 82 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)