VÝPREDAJ Leonardo pohár Burano teplá farba 330 ml
Kód: O44489Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- farebný pohár na nealko nápoje Burano 330 ml - kusový výpredaj
- ručne vyrábaný originálny kus z kvalitného penového skla
- pevná a robustná sklovina odolná proti rozbitiu
- bublinkový efekt na povrchu dodáva jedinečný vzhľad
- decentná hrejivá farba zachováva priehľadnosť pohára
- kónický tvar pre pohodlný úchop a dobrú stabilitu
- možnosť umývania v umývačke riadu
- nemožno si vybrať konkrétnu farbu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | O44489 |
| Druh skla: | dekorované sklo, farbené sklo, ručná výroba |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 330 ml |
| Sada: | 4 ks |
| Štýl: | moderný |
| Tvar pohárov: | nízke |
| Umývačka: | áno |
| Výška: | 100 mm |
| Priemer: | 90 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)