VÝPREDAJ Lav Hrnčeky ZEN 225 ml
Kód: H12030Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- sklenený hrnček Zen 225 ml - kusový výpredaj
- silné pevné sklo odolné proti rozbitiu
- vhodné na horúce nápoje
- vhodné do umývačky riadu
- sklo vyrobené v tureckej sklárni Lav
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | H12030 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 225 ml |
| Výška: | 97 mm |
| Hĺbka: | 88 mm |
| Šírka: | 96 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)