VÝPREDAJ Glasmark poháre Irish Coffee 200 ml
Kód: H42011Podrobný popis
- poháre na írsku kávu 200 ml - kusový výpredaj
- vhodné na servírovanie teplých nápojov
- robustné teplu odolné sklo
- ľahká údržba vďaka vhodnosti do umývačky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 5901425405652 |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 200 ml |
| Umývačka: | áno |
| Výška: | 146 mm |
| Šírka: | 76 mm |
| Dĺžka: | 105 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)