VÝPREDAJ Crystalex Poháre LARA 210 ml
Kód: K02249Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- koktailový pohár na martini 210 ml - kusový výpredaj
- pevné bezolovnaté krištáľové sklo
- česká výroba zo sklární Crystalex Nový Bor
- zabrúsený ústny okraj
- vysoká odolnosť pri umývaní v umývačke
- podlieha prísnym predpisom o zdravotnej nezávadnosti
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | K02249 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 151 - 250 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 210 ml |
| Výška: | 150 mm |
| Priemer: | 105 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystalex CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Masarykovo nábřeží 236/30, 110 00 Praha 1, Nové Město, Česká republika |
| E-mail : | info@crystalex.cz |

.jpg)