VÝPREDAJ Crystalex Pohár TULIPA OPTIC 450 ml
Kód: O02112Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- poháre Tulipa Optic 450 ml - kusový výpredaj
- vhodné ako univerzálny pohár na nealko nápoje
- vrúbkovaná povrchová dekorácia príjemná na dotyk
- tvar pripomínajúci kvet tulipánu
- jemne upravený ústny okraj pohára príjemný na pitie
- populárne české sklo Bohemia Crystal
- vhodné do umývačky riadu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kusový výpredaj |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | O02112 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 401 - 600 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Výška: | 130 mm |
| Priemer: | 89 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)