Trendglas Jena FRENCH PRESS 1 l
Kód: K100008Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súhlasíte s tým, že si tú najchutnejšiu kávu pripravíte vždy v pohodlí domova? Potom by vám vo výbave nemal chýbať elegantný coffeemaker na prípravu kávy FRENCH PRESS s objemom 1 l. Zásluhu na vzniku coffeemakeru vyrobeného z kvalitného a vysoko odolného borosilikátového varného skla má svetoznáma nemecká značka Trendglas Jena .
Nerezové prvky: Coffeemaker, na ktorom je zobrazené praktické meradlo , je vybavený nerezovou lisovacou vložkou zasadenou v nerezovom uzávere s plastovou tesniacou vložkou. Prednosťou coffeemakeru sú nielen kvalitné použité materiály, ale aj jednoduché použitie, jednoduchá údržba aj darčekové balenie.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- french press 1l
- opatrený praktickou odmerkou na skle
- nemecká výroba
- kvalitné varné sklo
- nerezové príslušenstvo
- balený vo farebnej kartónovej krabičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | French pressy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 5996427118051 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo, nerez ocel, plast |
| Objem: | 1000 ml |
| Priemer: | 101 mm |
| Výška: | 236 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Trendglas Jena GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Westbahnhofstr. 8, 07745 Jena, Německo |
| E-mail : | trendglas@trendglas.com |

.jpg)