Tescoma Fľaša s klipom hranatá Della Casa 0,5 l
Kód: L26004Podrobný popis
Sklenená fľaša s klipom s objemom 0,5 liter je ideálna na uchovávanie sirupov, vody, slivovice alebo domácich likérov. Je vyrobená z pevného, číreho skla vhodného na skladovanie destilátov a iných alkoholických nápojov. Vďaka hermetickému uzatváraniu s tesniacou zátkou z tvrdeného plastu a nerezovým klipom zostane obsah dlho čerstvý. Moderný vzhľad fľaše z nej robí aj skvelý darčekový obal pre domáce produkty.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenená fľaša s klipom 0,5 l
- ideálny na sirupy, vodu, slivovicu alebo likéry
- pevné priehľadné sklo vhodné na destiláty
- hermetické uzavretie - tesniaca zátka z tvrdeného plastu s nerezovým klipom
- moderný vzhľad - vhodné aj ako darčekový obal pre domáce sirupy, likéry alebo slivovicu
- dodávané samostatne bez krabičky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fľaše na pálenku |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.396 kg |
| EAN: | 8595028487336 |
| Materiál: | nerez ocel, plast, bežné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Výška: | 274 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TESCOMA s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | U Tescomy 241, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | eshopcz@tescoma.cz |

.jpg)