Stolzle Pivné tretinky TUBINGER 0,3 l 6 ks
Kód: P9071Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tretinky na pivo v štýle bacuľatého pivného krčahu z pevného lisovaného skla. Pivo v nich vyzerá fantasticky ao to viac vám bude chutiť . Tretinky s ergonomickým uchom sú vhodné na degustáciu , pre domáce servírovanie fľaškového piva alebo pre všetkých, ktorí si pivo radi vychutnávajú po menších dúškoch . Pivné poháre sa vyrábajú z pevného lisovaného skla rakúskej výroby. Predávame v originálnom výrobnom balení po 6 ks.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- pivné tretinky z pevného lisovaného skla 6 x 0,3 l
- tretinka je opatrená ciachom 0,3 l
- kvalitná rakúska výroba
- naproti uchu je hladká plocha o rozmere 6,5x5 cm, na ktorú je možné pieskovať
- dodávané vo farebnej kartónovej krabičke
- prezrite si ponuku v našom katalógu motívov a písma
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pivné tretinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 9001518002334 |
| Balenie: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 105 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)