Spiegelau Pefect serve miešací pohár 0,75 l
Kód: 31004Podrobný popis
Spiegelau Perfect Serve je kolekcia vytvorená profesionálom v obore Stephanom Hinzom a zohľadňuje potreby všetkých moderných barov. Pohár má špeciálne brúsené zdobenie zaisťujúce unikátny lom svetla a trblietavosť. Svojím jednoduchým dizajnom však necháva vyniknúť obsah pohára. Pohár má dostatočný objem 740 ml, s ktorým pohodlne namiešate aj dva koktaily naraz. Vybavená je výlevkou, ktorá servis koktailov uľahčuje a minimalituje možnosť jeho rozliatia. Súčasťou balenia sú tipy s receptami na miešané nápoje. Všetko je zabalené vo farebnej krabici a pohár je tak vhodný ako darček pre začínajúcich i profesionálnych barmanov.
Pohár sa používa na miešanie koktailov obsahujúci jednoducho zmiešateľné ingrediencie rovnakej hustoty. Populárnymi koktailmi sú napríklad Manhattan, Negroni alebo Martini dry cocktail. Všetky ingrediencie nadávkujete do pohára, pridáte ľad a pomocou barmanskej lyžice ich premiešate.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- prevedenie z pevného hrubostenného skla
- súčasťou balenia sú tipy na koktaily vrátane receptov
- objem 750 ml na miešanie až 2 koktailov naraz
- balené vo farebnej darčekovej krabici
- kvalitný výrobok made in Germany
- sklo je vhodné na umývanie v umývačke riadu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barmanské potreby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| EAN: | 4003322257776 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 740 ml |
| Výška: | 177 mm |
| Šírka: | 102 |
| Hĺbka: | 92 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)