Sklenený poklop Klosz 29 cm
Kód: T41001Podrobný popis
Elegantný sklenený poklop s priemerom 29 cm je praktickým doplnkom na servírovanie aj ochranu domácich múčnikov. Skvele sa hodí na zakrytie tort, báboviek, koláčov, zákuskov i dezertov , ktoré pomáha chrániť pred osychaním, prachom alebo dotykom. Vďaka klasickému číremu prevedeniu zároveň nepôsobí rušivo a krásne zapadne na sviatočne prestretý stôl, kuchynskú linku aj dezertný bar.
Poklop je vyrobený z ručne spracovaného hladkého skla , ktoré vyniká čistým vzhľadom a nadčasovou eleganciou. Priehľadné sklo necháva obsah dokonale vyniknúť, takže servírovaná torta alebo múčnik zostáva stále na očiach a pôsobí lákavo aj pri zakrytí. Účelne tvarované držadlo uľahčuje bezpečné uchopenie a pomáha zabrániť vykĺznutiu z ruky pri manipulácii. Tento poklop je ideálnou voľbou pre každého, kto chce svoje dezerty nielen chrániť, ale taktiež ich prezentovať vkusne as dôrazom na detail.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenený poklop s priemerom 29 cm
- vhodný na zakrytie tort, báboviek, koláčov a dezertov
- ručná výroba z hladkého číreho skla
- priehľadné sklo necháva chránené potraviny krásne vyniknúť
- účelne tvarované držadlo bráni vykĺznutiu z ruky
- dodávané v bežnej kartónovej krabici
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tácky a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| EAN: | 5907745519703 |
| Druh skla: | ručná výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Priemer: | 290 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Výška vnitřní: | 175 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)