Simax Termo Poháre DUAL 300 ml, 2 ks
Kód: H05033Podrobný popis
Tieto originálne Termopohár z dvojstenného varného skla SIMAX v modernom dizajne vám zaistí dokonalý zážitok z čerstvo uvareného čaju alebo lahodnej kávy. Nemusíte mať strach, že sa o pohár opálite, sú totiž vyrobené z dvojitého skla, vďaka ktorému váš nápoj udrží dlho stálu teplotu a poháre vás príjemne zahrejú. Vďaka odolnosti voči vysokým aj nízkym teplotám bude v pohároch skvele chutiť aj ľadová káva alebo ľadový čaj či iné limonády. Sklo je možné bez obáv umývať v umývačke riadu a je vhodné aj do mikrovlnnej rúry a chladničky. Tieto dvoustěnky k vám dorazí zabalené vo farebnom kartónovom obale a vy tak môžete urobiť radosť svojim priateľom alebo rodine a obdarovať je praktickým darčekom.
ZHRNUTIE HODNOTE PRODUKTU
- dvojstenné Termopohár DUAL s objemom 2x 300 ml
- garancia teploty od -40 ° C do +300 ° C
- sklovina bez obsahu kadmia a olova
- jednoduchá údržba v umývačke riadu
- je možné používať v mikrovlnnej rúre a chladničke
- prečítajte si stručný článok ako sa starať o varné sklo Simax
- balený vo farebnej kartónovej škatuľke - vhodný ako darček
INŠTRUKCIE VÝROBCU







Dodatočné parametre
| Kategória: | Termo poháre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8593419152986 |
| Balenie: | 2 ks |
| Druh skla: | dvoustěnné sklo |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 300 ml |
| Výška: | 124 mm |
| Šírka: | 114 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.jpg)