Simax Sklenený hrniec NYKO indukcia 2 l
Kód: HR0507Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- sklenený hrniec NYKO na indukciu 2 l
- hrniec je opatrený z vonkajšej strany dna indukčnou vrstvou
- kvalitné české sklo SIMAX neobsahujúce olovo ani kadmium
- garancia použitia pri teplote od -40°C do +300°C
- možné umývať v automatickej umývačke riadu
- !Pozor, nie je kompatibilný s indukčnými zónami a doskami, ktoré umožňujú umiestniť hrniec na ľubovoľnú časť danej zóny alebo dosky. Je nutné mať na indukčnej doske jasne daný bod, kam umiestniť hrniec.
- prečítajte si stručný článok ako sa starať o varné sklo simax
INŠTRUKCIE VÝROBCA







Dodatočné parametre
| Kategória: | Hrnce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8593419382116 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 2000 ml |
| Výška: | 163 mm |
| Hĺbka: | 165 mm |
| Šírka: | 233 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.jpg)