Simax Sklenený hrniec na indukciu PRIMO 1 l
Kód: HR0504Podrobný popis
- sklenený hrniec Primo 1 l
- sklo vhodné na použitie na indukciu
- prvotriedne české varné sklo SIMAX bez obsahu kadmia a olova
- tradičný český výrobca varného skla
- vhodné umývanie v automatickej umývačke riadu
INŠTRUKCIE VÝROBCU







Dodatočné parametre
| Kategória: | Hrnce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8593419382130 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 1000 ml |
| Výška: | 124 mm |
| Priemer: | 230 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.jpg)