Simax Exclusive Sklenený pekáč s vekom 8,6 l
Kód: M05029Podrobný popis
Čarovať v kuchyni je veľmi jednoduché, keď máte po ruke to správne riadu. Pustite sa do pečenia hydiny a kopu ďalších pokrmov so skleneným hranatým pekáčom s vekom Exclusive českého výrobcu Simax. Tento pekáč je dostatočne veľký, takže v ňom môžete ľahko pripraviť aj dozlatista prepečenú kačicu alebo hus.
Kvalitné sklo SIMAX, z ktorého je zapekacia misa vyrobená, prináša hneď niekoľko predností. Okrem vysokej kvality sa pýši tiež odolnosťou proti vysokým teplotám. Pekáč môžete bez obáv dať do chladničky aj mikrovlnnej rúry a umývať ho v umývačke riadu. Vďaka sklenenému prevedení budete mať tiež vždy prehľad o tom, ako príprava pokrmu prebieha aj bez otvorenia veka. Sklenená zapekacia misa je dodávaná vo farebnej kartónovej krabici a je skvelým tipom na praktický darček.
ZHRNUTIE HODNOTE PRODUKTU
- veľký pekáč určený na pečenie hydiny o objeme 8,6 l
- veko aj dno sú úplne priehľadné
- vyrobené zo skla SIMAX odolného proti vysokým teplotám
- možno umývať v umývačke riadu - prečítajte si inštrukcie o údržbe varného skla
- možno uchovávať v chladničke
- dodávané vo farebnom kartónovom obale - vhodné ako darček
INŠTRUKCIE VÝROBCU









Dodatočné parametre
| Kategória: | Misy zapekacie a pekáče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 8593419485237 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 8600 ml |
| Výška: | 163 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Dĺžka: | 360 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KAVALIERGLASS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Křížová 1018/6, 150 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info-eshop@kavalier.cz |

.jpg)