Pieskovaný set na slivovici Olea Piede (1+6)
Kód: PL015Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Štýlová, ručne pieskovaná darčeková sada na slivovici. Set je zložený z dizajnovej fľaše s korkovým štuplem, 6 malých panákoviek a darčekové krabičky. Štamprle sú vyrobené z bezolovnatého krištáľového skla v českej sklárni Crystalex. Sklo je číre, transparentné a odolné proti rozbitiu. Sklo v modrom saténe vyzerá luxusne a ako darček poteší všetkých milovníkov slivovice či iných domácich destilátov.
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno, rok, 6x slovo uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie odporúčame dôkladne skontrolovať. Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve: 
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Rozšírenie textu: Ak si želáte text doplniť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé a odolá umývaniu v umývačke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Personalizované sety na alkohol |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Pre koho: | pre muža, pre kamaráta, pre otca, pre deda |
| Sada: | 7 ks |
| Umývačka: | áno |
| Objem fľaše: | 700 ml |
| Objem pohárov: | 60 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)