Pieskovaný polliter na pivo Tomášova pivná láska
Kód: PP011Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Originálny polliter na pivo s menom
- Precízne ručné pieskovanie
- Pevné sklo odolné proti rozbitiu
- Možnosť umývania v umývačke riadu
- Darčeková krabička v cene
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované .
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
Rozšírenie textu: Ak si želáte text doplniť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
Pieskovanie motívu na iný predmet: Nepáči sa vám polliter? Potom si do košíka vložte iba službu Chcem pieskovanie motívu na iný pohár a iný predmet si k nemu pridajte z našej ponuky.
O PIESKOVANÍ
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je prúd jemného piesku tryskaný na sklenený povrch pod tlakom. Ostrohranné zrnká piesku, unášané stlačeným vzduchom, narážajú vysokou rýchlosťou na sklo, čím jeho povrch jemne zdrsní a vytvorí matný efekt v špecifickom šedobielom odtieni. Týmto spôsobom vzniká detailne vyrytý motív, ktorý je trvalý, nebledne a je maximálne odolný aj pri pravidelnom umývaní v umývačke . Zaujíma vás, ako celý proces pieskovania vyzerá? Nazrite pod pokrievku našej výroby – prečítajte si článok Ako u nás prebieha pieskovanie .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pieskované pollitre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Pre koho: | pre muža, pre kamaráta, pre otca |
| Umývačka: | áno |
| Priemer: | 88 mm |
| Výška: | 130 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)
