Pieskovaný polliter na pivo Monogram Shield
Kód: PP023Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Originálny polliter na pivo s monogramom
- Precízne ručné pieskovanie
- Pevné sklo odolné proti rozbitiu
- Možnosť umývania v umývačke riadu
- Darčeková krabička v cene
ZADANIE PIESKOVANIA
Písmená monogramu uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované .
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:

LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
O PIESKOVANÍ
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je prúd jemného piesku tryskaný na sklenený povrch pod tlakom. Ostrohranné zrnká piesku, unášané stlačeným vzduchom, narážajú vysokou rýchlosťou na sklo, čím jeho povrch jemne zdrsní a vytvorí matný efekt v špecifickom šedobielom odtieni. Týmto spôsobom vzniká detailne vyrytý motív, ktorý je trvalý, nebledne a je maximálne odolný aj pri pravidelnom umývaní v umývačke . Zaujíma vás, ako celý proces pieskovania vyzerá? Nazrite pod pokrievku našej výroby – prečítajte si článok Ako u nás prebieha pieskovanie .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pieskované pollitre |
|---|---|
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Objem: | 500 ml |
| Pre koho: | pre muža, pre kamaráta |
| Umývačka: | áno |
| Výška: | 130 mm |
| Priemer: | 88 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)