Pieskovaný polliter na pivo Karikatúra
Kód: PP036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Originálny polliter na pivo s menom
- Precízne ručné pieskovanie
- Pevné sklo odolné proti rozbitiu
- Možnosť umývania v umývačke riadu
- Darčeková krabička v cene
Z dôvodu kvalitného vyniknutia na pollitri pieskujeme iba karikatúru portrétu jedného človeka (hlava, hruď a ramená)! V prípade zaslania fotografie celej postavy automaticky dôjde k orezu na portrét, ktorý bude spoločne s menom a sprievodným textom vypískovaný na skle.
ZADANIE PIESKOVANIA
Vlastnú fotografiu vložte pomocou čiernej ikony s názvom "Vybrať prílohu". Fotografia musí byť dodaná v dostatočnej kvalite (min. rozlíšenie 300 dpi), bez rušivého pozadia.
Meno uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované .
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
Rozšírenie textu: V cene výroby je pieskovanie mena a 2 slov. Ak si prajete text doplniť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
O PIESKOVANÍ
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je prúd jemného piesku tryskaný na sklenený povrch pod tlakom. Ostrohranné zrnká piesku, unášané stlačeným vzduchom, narážajú vysokou rýchlosťou na sklo, čím jeho povrch jemne zdrsní a vytvorí matný efekt v špecifickom šedobielom odtieni. Týmto spôsobom vzniká detailne vyrytý motív, ktorý je trvalý, nebledne a je maximálne odolný aj pri pravidelnom umývaní v umývačke . Zaujíma vás, ako celý proces pieskovania vyzerá? Nazrite pod pokrievku našej výroby – prečítajte si článok Ako u nás prebieha pieskovanie .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pieskované pollitre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Pre koho: | pre muža, pre kamaráta, pre otca |
| Umývačka: | áno |
| Výška: | 130 mm |
| Priemer: | 88 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)
