Pieskovaný pohár na víno Milujem ťa
Kód: SJ001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pieskovaný elegantný vínny pohár s objemom 450 ml.
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve:

LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok Ako u nás prebieha výroba pieskovania .
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé a odolá umývaniu v umývačke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre s menom a vlastným nápisom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Balenie: | 1 ks |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie, kryštály |
| Druh skla: | farbené sklo, brúsené sklo |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Pre koho: | pre ženy, pre mamičku, pre kamarátku |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 93 mm |
| Výška: | 250 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)