Pieskovaný pohár na prosecco s menom
Kód: SJ003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Elegantný pohár s menom
- Precízne ručné pieskovanie
- Priezračné bezolovnaté krištáľové sklo
- Zabrúsený ústny okraj
- Hladké prevedenie bez švov a spojov
- Možnosť umývania v umývačke riadu
- Kartónová krabička
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno a text uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve: 
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Rozšírenie textu: V cene výroby je pieskovanie mena a text (2 slová). Ak si prajete text rozšíriť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
- Pieskovanie motívu na iný pohár: Nepáči sa vám pohár? Potom si do košíka vložte iba službu Chcem pieskovanie motívu na iný pohár a pohárik si k nej pridajte z našej ponuky pohárov podľa vášho výberu.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé a odolá umývaniu v umývačke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre s menom a vlastným nápisom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 230 ml |
| Pre koho: | pre ženy, pre kamarátku |
| Umývačka: | áno |
| Priemer: | 72 mm |
| Výška: | 215 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)