Pieskovaný pohár na Gin tonic Z lásky
Kód: SJ002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pieskovaný elegantný pohár na Gin tonic, Aperol spritz alebo vín s objemom 610 ml.
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú použité v motíve: 
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
O PIESKOVANÍ
Chcete sa dozvedieť viac o tom ako poháriky pieskujeme? Prečítajte si krátky článok AKO U NÁS PREBIEHA VÝROBA PIESKOVANIA.
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je za pomoci tryskacej pištole vrhaný prúd piesku proti sklu. Ostrohranné zrnká piesku nesené prúdom stlačeného vzduchu dopadajú veľkou rýchlosťou na povrch skla. Výsledkom je, že sa povrch skla zdrsňuje do špecifickej šedobielej farby a stáva sa matným. Pieskovanie je trvalé a odolá umývaniu v umývačke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre s menom a vlastným nápisom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Balenie: | 1 ks |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie, kryštály, brúsenie |
| Druh skla: | dekorované sklo, brúsené sklo |
| Kategória objemu: | 601 ml a více |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 610 ml |
| Pre koho: | pre ženy, pre mamičku, pre kamarátku |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 95 mm |
| Výška: | 210 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)