Pieskované poháre na víno Anjelské narodeniny 2 ks
Kód: PD003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Originálne poháre s menom
- Precízne ručné pieskovanie
- Priezračné bezolovnaté krištáľové sklo
- Zabrúsený ústny okraj
- Možnosť umývania v umývačke riadu
- Darčeková krabička s fialovým saténom v cene
ZADANIE PIESKOVANIA
Meno a vek uvádzajte do zadania pieskovania. Zadanie pieskovania pred odoslaním objednávky dôkladne skontrolujte . Reklamácie z dôvodu chybného zadania nebudú akceptované.
Prezrite si písmená a číslice, ktoré budú v motíve použité: 
LEHOTA VÝROBY
Štandardná lehota výroby a expedície je do 8 pracovných dní . Za príplatok je možné výrobu a expedíciu urýchliť na 3–4 pracovné dni alebo na odoslanie do 24 hodín . Ak máte špecifickú požiadavku na termín odoslania, napíšte ju prosím do poznámky k objednávke.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
- Rozšírenie textu: V cene výroby je pieskovanie mena a veku. Ak si prajete text rozšíriť, pridajte si k svojej objednávke službu Doplnenie motívu pieskovania textu rovnakým fontom.
O PIESKOVANÍ
Pieskovanie skla je technika zdobenia, pri ktorej je prúd jemného piesku tryskaný na sklenený povrch pod tlakom. Ostrohranné zrnká piesku, unášané stlačeným vzduchom, narážajú vysokou rýchlosťou na sklo, čím jeho povrch jemne zdrsní a vytvorí matný efekt v špecifickom šedobielom odtieni. Týmto spôsobom vzniká detailne vyrytý motív, ktorý je trvalý, nebledne a je maximálne odolný aj pri pravidelnom umývaní v umývačke . Zaujíma vás, ako celý proces pieskovania vyzerá? Nazrite pod pokrievku našej výroby – prečítajte si článok Ako u nás prebieha pieskovanie .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre s menom a vlastným nápisom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Balenie: | 2 ks |
| Darčeková krabička: | áno |
| Dekorácia: | ručné pieskovanie |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 350 ml |
| Pre koho: | pre ženy, pre mamičku, pre kamarátku |
| Sada: | 2 ks |
| Umývačka: | áno |
| Priemer: | 79 mm |
| Výška: | 224 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)