Orion Straw poháre so slamkou a uchom 450 ml
Kód: H42001Podrobný popis
Silnostenný pohár s pevným plastovým skrutkovacím viečkom a slamkou vo veselej červenej farbe. Vďaka ušku sa poháre dobre držia nielen deťom. Slamka je z kvalitného pevného plastu a je opatrená bezpečnostnou zarážkou brániacou vytiahnutiu z viečka. Viečko zabráni rozliatiu nápoja pri nechcenom prevrhnutí pohára a tiež ochráni nápoj pred nevítanými hmyzími návštevníkmi . Ideálny pohár na letné odpočinkové dni.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- poháre s červeným viečkom a slamkou 450 ml
- pevné, silné sklo
- vďaka ušku sa dobre drží
- skrutkovacie viečko zabráni nechcenému rozliatiu nápoja
- slamka z pevného plastu s bezpečnostnou zarážkou
- dodávané samostatne bez krabičky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre so slamkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592381127800 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | plast, bežné sklo, běžná ocel |
| Objem: | 450 ml |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)