Orion Pohár s viečkom a slamkou fialky 0,5 l
Kód: H42006Podrobný popis
Praktický pohár s bambusovým viečkom a zahnutou sklenenou slamkou je ideálny pre všetky obľúbené studené nápoje. Skvele sa hodí na domáce limonády, smoothie, ľadové čaje, kávu s ľadom aj ovocné nápoje. Vďaka objemu 500 ml ponúkne dosť miesta nielen pre nápoj, ale aj pre ľad, plátky ovocia alebo vetvičky mäty.
Moderný tvar v štýle sklenenej nápojovej plechovky dodáva servírovaniu uvoľnený a súčasný vzhľad. Dekor drobných fialových kvetov pôsobí nežne, hravo a príjemne oživí každé letné stolovanie. Poháre sa bude krásne vynímať na stole pri posedení s priateľmi, na terase, záhrade aj pri bežnom odpočinku doma.
Veľkou prednosťou je bambusové viečko so silikónovým tesnením , ktoré pomáha chrániť obsah pred prachom, nečistotami a dotieravým hmyzom. Zároveň prispieva k tomu, že pri náhodnom prevrhnutí nedôjde tak ľahko k rozliatiu nápoja. Zahnutá sklenená slamka o dĺžke 20 cm je súčasťou balenia a pohodlne sa používa najmä pri chladených nápojoch. Pohár sa dodáva samostatne bez krabičky.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- poháre s bambusovým viečkom 1x500 ml
- vhodná na limonády, ľadové čaje, smoothie aj kávu
- tvar v štýle modernej sklenenej plechovky
- jemný dekor fialových kvetov po obvode pohára
- bambusové viečko so silikónovým tesnením
- zahnutá sklenená slamka s dĺžkou 20 cm
- dodávané samostatne bez krabičky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre so slamkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | silikon, bambus, bežné sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 73 mm |
| Výška: | 147 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)