Orion dóza prachovnica 1 l
Kód: D42006Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľká hnedá dóza na potraviny v štýle klasickej prachovnice je ideálna na uloženie väčšej zásoby surovín, ktoré potrebujú chrániť pred svetlom. Objem 1 l oceníte pri skladovaní sypaného čaju, zrnkovej i mletej kávy, sušených byliniek, sušených húb, korení vo väčšom množstve alebo domácich zmesí. Vďaka hnedému sklu je obsah menej vystavený prieniku svetla, čo je praktické najmä pri aromatických pochutinách, ktoré si majú zachovať vôňu, farbu a kvalitu.
Tradičný tvar dózy známy aj ako lekárenský pohár alebo apatykárska dóza okrem praktického využitia krásne vynikne aj ako dekorácia na kuchynskej polici, v špajze alebo v otvorenom regáli. Zabrúsené hrdlo aj sklenená zátka do seba dobre zapadajú a pomáhajú chrániť uložené suroviny pred okolitým prostredím. Prachovnica je vhodná pre všetkých, ktorí chcú mať potraviny prehľadne uložené a zároveň dávajú prednosť štýlovému kuchynskému doplnku z hnedého skla.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- dóza na potraviny prachovnica 1 l
- vhodná na čaj, kávu, bylinky, korenie a sušené huby
- hnedé sklo pomáha chrániť obsah pred svetlom
- zabrúsené hrdlo a zátka pre tesné uzavretie
- štýl lekárenského pohára a apatikárskej dózy
- praktická nádoba na sypké potraviny a pochutiny
- dodávaná voľne bez krabičky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8592381203481 |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 1000 ml |
| Umývačka: | nie |
| Priemer: | 103 mm |
| Výška: | 220 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)