Orion Delená dóza na jedlo 1,3 l
Kód: D05045Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ideálna dóza pre väčšie porcie, plnohodnotné obedy do práce aj domáce uchovávanie potravín. Sklenená dóza Orion typu lunch box je praktickou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať jedlo prehľadne rozdelené a bezpečne uložené. Celkový objem 1,3 l ponúka dostatok priestoru pre hlavné jedlo aj polievku. Vďaka vnútornému rozdeleniu na dve oddelené časti 0,5 la 0,8 l umožňuje uložiť rôzne pokrmy bez zbytočného miešania. Ľahko tak oddelíte hlavné jedlo od polievky , omáčku od prílohy, mäso od zeleniny alebo teplý pokrm od čerstvej časti obeda.
Veľkou výhodou je žiaruvzdorné sklo , ktoré odoláva teplotám až do 300 °C . Dózu preto využijete nielen ako krabičku na prenášanie jedla, ale aj pri ohreve alebo zapekaní. Hodí sa do mikrovlnnej rúry s otvoreným viečkom , klasické rúry aj mrazničky. Plastové viečko je opatrené klipmi po všetkých stranách a tesnením, ktoré pomáha obmedziť únik tekutín aj šírenie pachov. Vnútorné silikónové tesnenie zároveň podporuje oddelenie jednotlivých častí pokrmu, čo oceníte hlavne pri jedlách s omáčkou, šťavou, polievkou alebo výraznejšou vôňou. Táto dóza na jedlo je vhodná na každodennú prípravu obedov, skladovanie zvyškov i pohodlné servírovanie doma.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- dóza Orion typu lunch box 1,3 l
- rozdelená na dve samostatné časti 0,5 la 0,8 l
- vhodná pre väčšie porcie vareného jedla aj čerstvé potraviny
- silikónové tesnenie pomáha oddeliť pokrmy vo vnútri dózy
- plastové viečko s klipmi obmedzuje únik tekutín a pachov
- žiaruvzdorné sklo odolné do 300 °C
- použitie v mikrovlnnej rúre, rúre aj mrazničke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Boxy na jedlo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 8592381204532 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | varné sklo |
| Objem: | 1300 ml |
| Umývačka: | áno |
| Hĺbka: | 235 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)