Luigi Bormioli Elixir N°1 Fľaštička s dávkovačom 100 ml
Kód: 14075Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kolekcia Elixir od talianskeho výrobcu Luigi Bormioli predstavuje elegantné sklo inšpirované štýlom 20. rokov minulého storočia. Súčasťou tohto radu sú aj fľaštičky určené pre domácich bitters.
Bitters sú aromatické alkoholové výťažky s prímesou bylín a korenia, ktoré sa vyznačujú výraznou vôňou a horkou či sladkokyslou chuťou. Sú nepostrádateľnou ingredienciou v mnohých tradičných koktailoch.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenená dávkovacia fľaša Luigi Bormioli Elixir N°1 0,1 l
- ideálny pre servírovanie domácich bitterov
- vyrobená z kvalitného tvrdeného skla
- talianska precíznosť od značky Luigi Bormioli
- balené voľne, bez darčekovej krabičky
- vhodná do umývačky (bez dávkovacieho lievika)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barmanské potreby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 032622025710 |
| Objem: | 100 ml |
| ? Výška: | 97 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Dĺžka: | 56 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Bormioli Luigi S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Viale Europa 72/A 43122 Parma, Itálie |
| E-mail : | info.glassware@bormioliluigi.com |

.jpg)