Crystal Bohemia Sklenená karafa SAFARI 0,8 l
Kód: C03009Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Karafa na víno alebo liehoviny s vkusným vzorovaním, sklenenou zátkou a rozšíreným dnom . Rozšírené dno významne prispieva k stabilite karafy . Karafu vyrába česká skláreň Crystalite Bohemia zo Svetlej nad Sázavou. Karafa je vyrobená z ekologicky šetrnej skloviny bez zlúčenín olova a má špičkové parametre porovnateľné s českým krištáľom. Vďaka prímesi titánu je sklo odolné proti rozbitiu a poškriabaniu . Bez hrozby zašednutia skla ich môžete bez obáv umývať v umývačke riadu. Karafa je balená v tmavomodrej darčekovej krabici.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- karafa na liehoviny a víno v historizujúcom štýle
- pevné bezolovnaté krištáľové sklo
- prímes titánu zlepšuje odolnosť skla proti rozbitiu a poškriabaniu
- tradičný český sklársky výrobok
- tmavomodrá darčeková krabička - vhodné ako darček
- použitie v umývačke riadu, prečítajte si inštrukcie ako umývať krištáľové sklo .
Čo ďalej? Ak sa vám karafa páči, tak si ich pridajte do nákupného košíka alebo si môžete pozrieť ďalšie položky z rovnomennej kolekcie Safari .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Karafy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8593410752949 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 610 ml |
| Priemer: | 90 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)