Crystal Bohemia Poháre na koňak Colibri 690 ml 6 ks
Kód: K03058Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Poháre na koňak s objemom 690 ml vynikajú veľkorysým objemom a bacuľatým tvarom, ktoré podčiarkujú arómu a chuť destilátu. Sú navrhnuté nielen pre koňak, ale aj pre ďalšie druhy brandy, Armagnac alebo prémiový starený tmavý rum, a vďaka svojmu objemu a prevedeniu sa hodí pre bežné domáce servírovanie aj profesionálnu degustáciu.
Sú vyrobené z pevného bezolovnatého krištáľového skla obohateného o prímes titánu, ktorá zvyšuje odolnosť voči rozbitiu aj poškriabaniu. Zabrúsený okraj zaisťuje pohodlné pitie a elegantný dojem pri servírovaní. Poháre vydržia aj pravidelné umývanie v umývačke bez straty lesku či priezračnosti.
Za ich výrobou stojí česká skláreň Crystal Bohemia zo Svetlej nad Sázavou – značka známa kvalitou a precíznym spracovaním. Poháre sú súčasťou kolekcie nápojového skla Colibri a dodávajú sa vo farebnej kartónovej krabici, ktorá je praktická a predurčuje na obstaranie ako darček milovníkovi koňaku.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- poháre na koňak 6x 690 ml
- bacuľatý tvar pohára, vhodný aj na ďalšie brandy, Armagnac, prípadne rum
- pevné bezolovnaté krištáľové sklo s prímesou titánu
- zabrúsený ústny okraj
- české sklo Crystal Bohemia zo Svetlej nad Sázavou
- súčasťou kolekcie nápojového skla Colibri
- vysoká odolnosť pri umývaní v umývačke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na koňak a iné brandy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.38 kg |
| EAN: | 8593410713810 |
| Balenie: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Kategória objemu: | 601 ml a více |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 690 ml |
| Typ: | na stopce |
| Umývačka: | áno |
| Určenie: | rum, brandy |
| Priemer: | 111 mm |
| Výška: | 155 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)