Crystalex Sklenená váza 255 mm
Kód: V02008Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Váza je vyrobená z fúkaného krištáľového skla novoborskou sklárňou Crystalex a dodávaná na tuzemské i svetové trhy pod značkou Bohemia Crystal. Elegantný dizajn v kombinácii s krištáľovým sklom sa ideálne hodí na kvety alebo dekorácie. Fúkané sklo je krásne hladké bez nežiaducich švov alebo spojov . Pri použití oceníte čírosť a transparentnosť skla Sparkl, ktoré nijako nebude skresľovať farby kvetov alebo dekorácií vo vnútri. Sklo má veľmi dobrú mechanickú odolnosť a pri bežnej manipulácii sa váza len tak nerozbije . Váza je dodávaná vo farebnej kartónovej krabici.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- elegantná sklenená váza na kvety alebo dekorácie - výška 25 cm
- české krištáľové sklo Bohemia Crystal
- pevné a transparentné sklo odolné proti rozbitiu
- hladko zabrúsený okraj vázy
- dodávané vo farebnej kartónovej krabici - vhodné ako darček
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 8593401986131 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Veľkosť vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Výška: | 253 mm |
| Priemer: | 126 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystalex CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Masarykovo nábřeží 236/30, 110 00 Praha 1, Nové Město, Česká republika |
| E-mail : | info@crystalex.cz |

.jpg)