Crystal Bohemia Poháre HARRY 320 ml, 6 ks
Kód: O09026Podrobný popis
- whisky poháre Harry 6x320 ml
- českej modernej sklo zo sklární Crystal Bohemia Poděbrady
- tradičné olovnaté krištáľové sklo
- vysoká miera brilancie a transparentnosti
- garancia pôvodu - ochranná známka Bohemia
- dodávané v tmavomodrej krabičke - vhodné ako darček
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na whisky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| EAN: | 8593403810298 |
| Balenie: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 320 ml |
| Tvar pohárov: | nízke |
| Priemer: | 75 mm |
| Výška: | 93 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)