Crystal Bohemia CLASSICAL podnos na tortu 305 mm
Kód: P09005Podrobný popis
Krištáľový podnos na nohe na tortu, koláč alebo pečivo. Na slávnostnej tabuli upúta pozornosť bohatým zdobením. Podnos vyrábajú poděbradské sklárne Crystal Bohemia s viac ako storočnou tradíciou výroby olovnatého krištáľového skla. Olovnatý krištáľ sa vyznačuje vysokou mierou pevnosti, transparentnosti a brilancie skla . Sklo je krásne lesklé a priehľadné. Pôvod výrobku je garantovaný ochrannou známkou Bohemia. Podnos je balený v tmavomodrej darčekovej krabici.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- sklenený podnos na nohe Classical 305 mm
- vhodné použitie ako stojan na tortu, podnos na koláč alebo jednohubky
- kvalitné olovnaté krištáľové sklo
- tradičný český sklársky výrobok
- ochranná známka Bohemia
- tmavomodrá krabica - vhodné ako darček
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tácky a podnosy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 8593403734914 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Priemer: | 305 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)