Crystal Bohemia Cettia optic poháre na sekt 270 ml 6 ks
Kód: K03080Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- poháre na sekt Cettia optic 6x270 ml
- vertikálny optický dekor vytvára luxusnú hru svetla
- krištáľové sklo s titánom od českej značky Crystal Bohemia
- titánová prímes zvyšuje odolnosť skla pri bežnom používaní
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na sekt, šampanské, prosecco |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.31 kg |
| Balenie: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Kategória objemu: | 251 - 400 ml |
| Materiál: | bezolovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 270 ml |
| Štýl: | moderný |
| Umývačka: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Crystal BOHEMIA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 223, 290 01 Poděbrady, Česká republika |
| E-mail : | company@crystal-bohemia.com |

.jpg)