Bohemia Jihlava Váza LISBOA LISTER 350 mm
Kód: V11006Podrobný popis
Nevšedným mixom čiernej, šedej a svetla si vás luxusné váza LISBOA z dielne sklární Bohemia Jihlava získa. Brilantná krištáľové sklo a motív rôznofarebných bublín robia z vázy mimoriadny sklársky kus, ktorý sa stane ozdobou každého moderného interiéru. Olovnaté krištáľové sklo, z ktorého je váza vyrobená, sa môže pochváliť nielen svojou pevnosťou, ale tiež vysokú brilanciou. Napadol vás niekto blízky, komu by váza urobila radosť? Potom vás iste poteší, že je zabalená do luxusného darčekového balenia.
ZHRNUTIE HODNOTE PRODUKTU
- elegantná krištáľová váza 350 mm
- decentné farebné prevedenie
- olovnaté krištáľové sklo
- vhodná do moderných interiérov
- p evné transparentné sklo s vysokou brilanciou
- dodávaná v bielej darčekovej krabici s logom Bohemia Jihlava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vázy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.14 kg |
| EAN: | 8591581034291 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Štýl: | moderný, dizajnový |
| Veľkosť vázy: | střední 231 - 350 mm |
| Priemer: | 152 mm |
| Výška: | 350 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BOHEMIA JIHLAVA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 871, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika |
| E-mail : | sales@bohemiajihlava.com |

.jpg)