Bohemia Jihlava Pinwheel 500PK HB 370 ml 6 ks
Kód: O11023Podrobný popis
Poháre Pinwheel 500 PK sú skvelou voľbou pre každodenné servírovanie nápojov aj slávnostnejšie príležitosti. Využijete ich ako poháre na bežné pitie , na vodu, malinovky aj obľúbené miešané nápoje , ktorým dodajú elegantnejšiu a výraznejšiu prezentáciu. Ich vzhľad zaujme na prvý pohľad bohato členeným dekórom, ktorý nevzniká iba brúsením, ale je tvorený kombináciou vlisovaných a ručne brúsených vzorov . Práve toto spojenie dodáva pohárom dekoratívnu hĺbku, plastický efekt a osobitý charakter.
Poháre sú vyrobené z olovnatého krištáľu , ktorý vyniká vysokým leskom, čírosťou a celkovo luxusným dojmom. Ikonický dekor 500 PK patrí medzi tradičné motívy českého brúseného skla a nadväzuje na obľúbenú podobu klasického sklárskeho designu. Vďaka tomu poháre pôsobia nadčasovo a ľahko sa stanú ozdobou domáceho stolovania aj reprezentatívnym doplnkom pri podávaní nápojov návšteve.
Výrobok pochádza z tradičných českých sklární Bohemia Jihlava , čo podčiarkuje jeho pôvod aj remeselnú hodnotu. Set navyše zaujme aj svojim luxusným vzhľadom a je uložený v reprezentatívnej darčekovej krabici , takže sa výborne hodí aj ako darček pre tých, ktorí majú radi kvalitné české sklo a elegantné úžitkové doplnky. Poháre Pinwheel 500 PK spájajú každodennú praktickosť s dekoratívnym vzhľadom, ktorý robí z obyčajného podávania nápojov oveľa príjemnejší zážitok.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- poháre Pinwheel 500 PK 6x370 ml
- vhodné na bežné pitie, malinovky i miešané nápoje
- dekor je tvorený kombináciou vlisovaných a ručne brúsených prvkov
- ikonický dekor 500 PK typický pre české brúsené sklo
- olovnatý krištáľ s vysokým leskom a čírosťou
- tradičné české sklo vyrábané v sklárňach Bohemia Jihlava
- luxusný vzhľad a reprezentatívne darčekové balenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na nealko a limonádu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.71 kg |
| EAN: | 8591581019342 |
| Balenie: | 6 ks |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo, brúsené sklo |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Objem: | 370 ml |
| Tvar pohárov: | vysoké |
| Umývačka: | nie |
| Výška: | 150 mm |
| Priemer: | 71 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BOHEMIA JIHLAVA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 871, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika |
| E-mail : | sales@bohemiajihlava.com |

.jpg)