Bohemia Jihlava NICOLETTE whisky set (1+6)
Kód: SA2416Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Whisky set Nicolette od tradičného českého výrobcu Bohemia Jihlava je elegantná súprava na podávanie whisky, bourbonu aj ďalších tmavých destilátov. Set obsahuje karafu s objemom 0,6 la šesť pohárov s objemom 350 ml , takže vytvorí zladený celok pre domáci bar, slávnostný prípitok aj reprezentatívne pohostenie. Originálny dizajn kolekcie Nicolette kombinuje reliéfnu dekoráciu s hladkým priezračným sklom a pôsobí luxusne, ale stále vkusne.
Súprava je vyrobená z olovnatého krištáľového skla , ktoré vyniká vysokou brilanciou, transparentnosťou, poctivou hmotnosťou a typickým zvonivým zvukom. Pevné prevedenie prispieva k odolnosti pri používaní a necháva krásne vyniknúť farbu podávaného nápoja. Karafu dopĺňa tvarovo zladená sklenená zátka , ktorá podčiarkuje jednotný vzhľad celej sady. Hladké plochy na karafe i zátke sú vhodné na pieskovanie , takže set je možné doplniť venovaním, monogramom alebo firemným logom.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- whisky set Nicolette s karafou 0,6 la 6 pohármi 350 ml
- vhodný na whisky, bourbon a tmavé destiláty
- tradičný český výrobca olovnatého krištáľu Bohemia Jihlava
- olovnaté krištáľové sklo vyniká brilanciou a transparentnosťou
- poctivá hmotnosť, zvonivý zvuk a odolné prevedenie
- originálny dizajn kolekcie Nicolette s reliéfnou dekoráciou
- hladká plocha karafy aj zátky vhodná na pieskovanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Whisky sety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6.13 kg |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Umývačka: | áno |
| Objem karafy: | 600 ml |
| Objem pohára: | 350 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BOHEMIA JIHLAVA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 871, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika |
| E-mail : | sales@bohemiajihlava.com |

.jpg)