Bohemia Jihlava GLACIER whisky set (1 + 6)
Kód: SA2407Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Whisky set Glacier 1+6 je elegantná sada pre štýlové servírovanie whisky, brandy, likérov a prémiových destilátov . Spája luxusnú karafu s objemom 0,8 l so šiestimi pohármi s objemom 350 ml, takže tvorí dokonale zladený komplet pre domáci bar, slávnostné posedenie aj reprezentatívne pohostenie hostí. Výrazný reliéf inšpirovaný tesaným kusom ľadu vytvára pri dopade svetla pôsobivé odlesky a dodáva celej sade výnimočný charakter.
Karafa aj poháre sú vyrobené z tradičného českého olovnatého krištáľu , ktorý vyniká mimoriadnou čírosťou, brilanciou a krásnym lomom svetla. Vďaka tomu v nich skvele vynikne farba ušľachtilých destilátov a celá sada pôsobí veľmi luxusne. Masívna zátka karafy je dizajnovo zladená s celým setom a podčiarkuje jeho reprezentatívny vzhľad. Poháre zaujmú štvorcovým dnom, ktoré plynule prechádzajú do kruhového ústneho okraja, a pôsobia tak moderne aj nadčasovo.
Výrobcom sady sú české sklárne Bohemia Jihlava , značka nadväzujúca na sklársku tradíciu od roku 1845. Whisky set Glacier je vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie poctivého českého remesla, originálneho dizajnu a praktického využitia . Skvele sa hodí pre vlastný domáci bar aj ako hodnotný darček pre milovníkov kvalitného skla a prémiových destilátov.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ WHISKY SETU
- whisky set Glacier 1+6
- obsahuje karafu 0,8 la 6 pohárov 350 ml
- vhodný na whisky, brandy, likéry a prémiové destiláty
- originálny reliéf v tvare tesaného kusu ľadu
- tradičný český olovnatý krištáľ s vysokou brilanciou
- karafa s masívnou dizajnovo zladenou zátkou
- výrobca Bohemia Jihlava s tradíciou od roku 1845
Dodatočné parametre
| Kategória: | Whisky sety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6.59 kg |
| EAN: | 8591581009152 |
| Druh skla: | automatická výroba, lisované sklo |
| Materiál: | olovnaté krištáľové sklo |
| Umývačka: | áno |
| Objem karafy: | 810 ml |
| Objem pohárov na whisky: | 350 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BOHEMIA JIHLAVA, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Průmyslová 871, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika |
| E-mail : | sales@bohemiajihlava.com |

.jpg)