Banquet Madeira Mojito poháre so slamkou 450 ml
Kód: O27002Podrobný popis
Praktický pohár z pevného skla so slamkou vo viečku. Ideálne ako pohár pre deti, na na letné drinky, malinovky alebo ovocné šťavy . Vďaka svojmu tvaru a ušku sa veľmi dobre drží nielen deťom. Slamka je z kvalitného pevného plastu . Viečko zabráni rozliatiu nápoja pri nechcenom prevrhnutí pohára a tiež ochráni obsah pred nežiaducimi hmyzími návštevníkmi . Ideálne poháre na letné odpočinkové dni na záhrade, terase alebo doma.
ZHRNUTIE VLASTNOSTÍ PRODUKTU
- pohárik so slamkou a nerezovým viečkom 450 ml
- silné sklo odolné proti rozbitiu
- veľmi dobrá manipulácia vďaka ušku
- skrutkovacie viečko bráni nechcenému rozliatiu nápoja
- farebná slamka z pevného plastu
- dodávané samostatne bez krabičky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poháre na nealko a limonádu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | O27002 |
| Druh skla: | automatická výroba |
| Materiál: | bežné sklo |
| Objem: | 450 ml |
| Priemer: | 65 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)